Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Ruinlandskap med rastande sällskap, osignerad, olja på duk, 118x87 cm

Kuntoraportti

275539

Päivämäärä:

2014-11-06