Okänd konstnär oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Ruinlandskap med rastande sällskap, osignerad, olja på duk, 118x87 cm
Kuntoraportti
275539
Päivämäärä:
2014-11-06