Waldemar Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LORENTZON, Waldemar (1899-1984): "Nattlig scen", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon a tergo, olja på pannå, ca 21,5x35 cm

275604

2014-11-06