Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ZETHRAEUS, Agatha (1872-1966): Kanalvy, signerad A Zethraeus, olja på duk, 32,5x43 cm
275605
2014-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här