Agatha Zethraeus olja på duk

Agatha Zethraeus olja på duk
Agatha Zethraeus olja på duk
Agatha Zethraeus olja på duk
Agatha Zethraeus olja på duk
Agatha Zethraeus olja på duk
Agatha Zethraeus olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ZETHRAEUS, Agatha (1872-1966): Kanalvy, signerad A Zethraeus, olja på duk, 32,5x43 cm

275605

2014-11-17