Harald Wiberg

Harald Wiberg
Harald Wiberg
Harald Wiberg
Harald Wiberg

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Rådjur, signerad och daterad Harald Wiberg 1962, akvarell på papper, 17x14 cm

Bristning

275616

2014-11-06