Harald Wiberg olja

Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Rådjur, signerad och daterad 1958, olja på pannå, 21,5x26 cm

275618

2014-11-06