Harlad Wiberg krita

Harlad Wiberg krita
Harlad Wiberg krita
Harlad Wiberg krita
Harlad Wiberg krita

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Fångst, signerad och daterad 1950, rödkrita, 14x22 cm

275625

2014-11-06