Harald Wiberg krita

Harald Wiberg krita
Harald Wiberg krita
Harald Wiberg krita
Harald Wiberg krita

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Rävstudie, signerad och daterad 1950, rödkrita, 20x26 cm

275626

2014-11-06