Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAJERDT, Ellen Victoria (1893-1981): Fat, tenn, med ciselerad dekor i form av bågskytt, kant med meanderbård, a tergo signerad E V Kajerdt 1930, diameter 40, 5 cm
Slitage och bucklor
275640
2014-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här