Fat tenn Ellen Kajerdt

Fat tenn Ellen Kajerdt
Fat tenn Ellen Kajerdt
Fat tenn Ellen Kajerdt
Fat tenn Ellen Kajerdt
Fat tenn Ellen Kajerdt
Fat tenn Ellen Kajerdt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAJERDT, Ellen Victoria (1893-1981): Fat, tenn, med ciselerad dekor i form av bågskytt, kant med meanderbård, a tergo signerad E V Kajerdt 1930, diameter 40, 5 cm

Slitage och bucklor

275640

2014-11-06