Constantin Andréevitch Terechkovitch färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERECHKOVITCH, Constantin Andréevitch (1902-1978): Figurascen, signerad C Terechkovitch, 103/200, färglitografi, ca 51x38 cm

275641

2014-11-06