Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALTKAR, 1 par, Danmark, rokokostil, SUPKOPP, silver, J P Belander, Uppsala 1817, vikt ca 102 g
Supkopp med lagning, saltkar med bristningar och bucklor, med monogram
275646
2014-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här