Saltkar supkopp silver

Saltkar supkopp silver
Saltkar supkopp silver
Saltkar supkopp silver
Saltkar supkopp silver
Saltkar supkopp silver
Saltkar supkopp silver
Saltkar supkopp silver
Saltkar supkopp silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, 1 par, Danmark, rokokostil, SUPKOPP, silver, J P Belander, Uppsala 1817, vikt ca 102 g

Supkopp med lagning, saltkar med bristningar och bucklor, med monogram

275646

2014-11-06