Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARMLÄNSTOLAR, 2 st, snarlika, Louis XV, 1700-tal, franska, träskurna och bemålade, lös stoppad sitts, sitthöjd ca 42 cm
Skador och lagningar, maskskador
275647
2014-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här