Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, huggen stenskiva, beslag, fothylsor och listverk i mässing, höjd 84, 95x47 cm
Smärre ytskador. Skiva med mindre hack. ej tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.
275648
2014-11-06