Lennart Aschenbrenner oljemålning

Såld för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ASCHENBRENNER Lennart (född 1943): "Delfin", signerad och daterad Aschenbrenner-88, olja på duk, ca 145x190 cm

275675

2014-11-13