JS Alfons olja
2014-11-09
275696
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kubistisk figurkomposition med man och kvinna, signerad och daterad Alfons 55, olja på pannå, 68x53 cm
Rispa