JS Alfons olja

JS Alfons olja
JS Alfons olja
JS Alfons olja
JS Alfons olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kubistisk figurkomposition med man och kvinna, signerad och daterad Alfons 55, olja på pannå, 68x53 cm

Rispa

275696

2014-11-09