Bertil Bull Hedlund blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): Tröst, signerad och daterad B Bull Hedlund 1932, blandteknik, 44x31 cm

Rispa

275734

2014-11-09