George Nelson karmstol

George Nelson karmstol
George Nelson karmstol
George Nelson karmstol
George Nelson karmstol
George Nelson karmstol
George Nelson karmstol
George Nelson karmstol
George Nelson karmstol
George Nelson karmstol
George Nelson karmstol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, George Nelson, "DAF Swag leg chair", Herman Miller, USA, formgiven 1956, i produktion 1957-58, sits av formgjuten, glasfiberförstärkt plast, ben i metall, etikettmärkt Herman Miller collection designer George Nelson

Har varit klädd, slitage Lagningar

275738

2014-11-14