Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKOLBÄNKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, fast sits, uppfällbara lock, höjd ca 75, 44,5x78,5 cm,
Proveniens: Gotland, senare Wifsta herrgård.
275742
2014-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här