Skolbänkar

Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLBÄNKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, fast sits, uppfällbara lock, höjd ca 75, 44,5x78,5 cm,
Proveniens: Gotland, senare Wifsta herrgård.

275742

2014-11-06