Byrå
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, 3-lådig, profilerad skiva av sten, faner i bl a valnöt, intarsia, beslag i mässing, höjd ca 83, 66,5x35 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.
Slitage, nyckel saknas
275751
2014-11-06