Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): "Ljusårssalen-motiv från Operan", signerad och daterad Sven Erixson-59, PT, färglitografi, 40x46 cm
Något gulnad
275754
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här