Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
THORÉN, Esaias (1901-1981): Abstrakt komposition, signerad och daterad E. Thorén-67, olja på pannå, 46x55 cm
275755
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här