Roj Friberg teckning
2014-11-07
275758
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRIBERG, Roj (född 1934): Motiv med orangeri, monogramsignerad och daterad RF -66, blyertsteckning, 10,5x18 cm
Mörknad