Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRIBERG, Roj (född 1934): Motiv med orangeri, monogramsignerad och daterad RF -66, blyertsteckning, 10,5x18 cm
Mörknad
275758
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här