Roj Friberg teckning

Roj Friberg teckning
Roj Friberg teckning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIBERG, Roj (född 1934): Motiv med orangeri, monogramsignerad och daterad RF -66, blyertsteckning, 10,5x18 cm

Mörknad

275758

2014-11-07