Anders Zorn etsning
2014-11-07
275760
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Självporträtt, signerad Zorn, etsning, 1904, 17,5x12,5 cm
LITTERATUR: Asplund 180, Hjert & Hjert 119
Gulnad