Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, etsning, signerad CL, 24,6x17,6 cm

Gulnad

275763

2014-11-07