Sybaron 1800-tal

Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBARON, 1800-talets mitt, betsad björk, svarvad pelarfot, lådor, höjd ca 82, 39x22,5 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård

Slitage

275764

2014-11-06