Pelarbord England

Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELARBORD, England, 18/1900-tal, fanerat i mahogny, sarg med lådor, fotavslutningar i form av lejontassar, höjd ca 74, diameter 115 cm

Bruksslitage, nyckel saknas. Bordsskivan med sprickor.

275767

2014-11-06