Esaias Thorén färglitografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -77, 349/360, färglitografi, 38x46 cm
Kuntoraportti
275769
Päivämäärä:
2014-11-07