Esaias Thorén färglitografi

Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -77, 349/360, färglitografi, 38x46 cm

Kuntoraportti

275769

Päivämäärä:

2014-11-07