Anshelm Dahl oljemålning
2014-11-07
275773
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Solnedgång, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 45x65 cm