Josef Frank karmstolar och stolar Svenskt Tenn
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st., STOLAR, 4 st., Josef Frank Svenskt Tenn, modellnummer 1165, mahogny, ryggen med rotting, stoppad sits klädd i brunt skinn, höjd 86 cm
Skador, smärre slitage, blekta
275775
2014-11-06