Josef Frank karmstolar och stolar Svenskt Tenn

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st., STOLAR, 4 st., Josef Frank Svenskt Tenn, modellnummer 1165, mahogny, ryggen med rotting, stoppad sits klädd i brunt skinn, höjd 86 cm

Skador, smärre slitage, blekta

275775

2014-11-06