Emil Hagström oljemålning
2014-11-07
275777
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HAGSTRÖM, Emil (1892-1952): Frånd Söder mot Stadshuset, signerad E Hagström 1956, olja på pannå, 46x55 cm