Emil Hagström oljemålning

Emil Hagström oljemålning
Emil Hagström oljemålning
Emil Hagström oljemålning
Emil Hagström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAGSTRÖM, Emil (1892-1952): Frånd Söder mot Stadshuset, signerad E Hagström 1956, olja på pannå, 46x55 cm

275777

2014-11-07