Bengt von Matern relief

Bengt von Matern relief
Bengt von Matern relief
Bengt von Matern relief
Bengt von Matern relief
Bengt von Matern relief
Bengt von Matern relief

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATERN von, Bengt (samtida): Mona Lisa, monogramsignerad a tergo, relief, ca 42x28 cm

Ytskador

275787

2014-11-06