Astrid Forsell Gullstrand oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSELL GULLSTRAND, Astrid (1874-1952): Liljekonvaljer, signerad och daterad Astrid Forssell Gullstrand 1932, olja på duk, ca 27x22 cm

Smärre ytskador vi nedre kant

275789

2014-11-06