Eric Elfvén oljemålning
Closed
2014-11-07
275792
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
ELFVÉN, Eric (1921-2008): "Klippstigen mot Alicante", signerad Elfvén, olja på pannå, ca 39x49 cm