Skolbänk

Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKOLBÄNK, 1800-talets slut, gotisk stil, 3 sittplatser, uppfällbara lock, delvis bemålad, höjd ca 68, 158x72 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.

Slitage

275794

2014-11-07