Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKOLBÄNK, 1800-talets slut, gotisk stil, 3 sittplatser, uppfällbara lock, delvis bemålad, höjd ca 68, 158x72 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.
Slitage
275794
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här