Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLÄDHYLLA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, klädstång i mässing, dekor av fleuroner, krokar, dekor av kannelyrer, höjd ca 68, 105x32 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.
,
275803
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här