Klädhylla

Klädhylla
Klädhylla
Klädhylla
Klädhylla
Klädhylla
Klädhylla

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDHYLLA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, klädstång i mässing, dekor av fleuroner, krokar, dekor av kannelyrer, höjd ca 68, 105x32 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.

,

275803

2014-11-07