Jörgen Melanton oljemålning

Jörgen Melanton oljemålning
Jörgen Melanton oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MELANTON Jörgen (född 1949): Utan titel, signerad och daterad Jörgen Melanton på baksidan, olja på pannå, 122x159 cm

275808

2014-11-13