Byrå jugend

Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första kvartal, jugend, 3 lådor, faner i mahogny, höjd ca 80, 92x45 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.

Slitage, senare beslag

275810

2014-11-07