Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första kvartal, jugend, 3 lådor, faner i mahogny, höjd ca 80, 92x45 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.
Slitage, senare beslag
275810
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här