Olle Baertling färgserigrafi
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1957-68, numrerad 153/300, blad 35 ur sviten, färgserigrafi, ca 39x19 cm
Smärre slitage i kanterna, obetydligt hål i övre kant, mindre fläck, oramad
275877
2014-11-07