Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1957-68, numrerad 153/300, blad 35 ur sviten, färgserigrafi, ca 39x19 cm

Smärre slitage i kanterna, obetydligt hål i övre kant, mindre fläck, oramad

275877

2014-11-07