Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1957-68, numrerad 219/300, blad 18 ur sviten, färgserigrafi, ca 39x19 cm

Oramad

275879

2014-11-07