Willem Jansen oljemålning

Willem Jansen oljemålning
Willem Jansen oljemålning
Willem Jansen oljemålning
Willem Jansen oljemålning
Willem Jansen oljemålning
Willem Jansen oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JANSEN, Willem G.F. (Holland, 1871-1949): Gård vid flodbanken med höns, signerad W G F Jansen, duk otydligt stämplad a tergo, olja på duk, 50x60 cm

275909

2014-11-07