Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JANSEN, Willem G.F. (Holland, 1871-1949): Gård vid flodbanken med höns, signerad W G F Jansen, duk otydligt stämplad a tergo, olja på duk, 50x60 cm
275909
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här