Josef Frank, skrivbord, Svenskt Tenn
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKRIVBORD, Josef Frank, Svenskt Tenn, modellnummer 590, fanerat med ask och körsbär, hörnbeslag i mässing, sargen med låda samt utdragbar skrivskiva, brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN, höjd 75,5, 90 x 180 cm, mindre slitage
Mindre slitage
275931
2014-11-15