Kandelabrar 800 silver

Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver
Kandelabrar 800 silver

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, Silver/800, för 7 ljus vardera, Tyskland, 1800-talets slut, otydliga stämplar, rokokostil, höjd ca 58 cm

275937

2014-11-07