Carl Kylberg olja

Carl Kylberg olja
Carl Kylberg olja
Carl Kylberg olja
Carl Kylberg olja
Carl Kylberg olja
Carl Kylberg olja

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap med hus, monogramsignerad CK, olja på duk, 17,5x24 cm

Fläckar

275940

2014-11-08