Bord i bambuimitation

Bord i bambuimitation
Bord i bambuimitation
Bord i bambuimitation
Bord i bambuimitation
Bord i bambuimitation
Bord i bambuimitation
Bord i bambuimitation
Bord i bambuimitation

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, bambuimitation, 1900-talets första hälft, två våningar, kakel med dekor av blommor och fjärilar, höjd 70, 35x51 cm

Skador på trät

275950

2014-11-07