Urna Japan emalj

Urna Japan emalj
Urna Japan emalj
Urna Japan emalj
Urna Japan emalj
Urna Japan emalj
Urna Japan emalj
Urna Japan emalj
Urna Japan emalj

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POTPURRIURNA, metall, Japan, 1900-tal, emaljdekor i relief, locket med genombruten dekor, höjd ca 23 cm

Lockknopp saknas, slitage.

275965

2014-11-08