Textil 1800-tal

Textil 1800-tal
Textil 1800-tal
Textil 1800-tal
Textil 1800-tal
Textil 1800-tal
Textil 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEXTIL, 1800-tal, silkebrokad, heltäckande broscherat mönster i guld mot guldfärgad botten, ca 192x149 cm

Senare uppfodring, smärre slitage

275972

2014-11-07