Olle Hjortzberg oljemålning
2014-11-07
275985
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Sydländskt landskap, signerad Olle Hjortzberg, olja på duk, 50x60 cm